המלצות

נתקלתי בפוסט בפייסבוק שבו שרית הציגה את עצמה וזה היה נראה כמו משהו שמתאים לי. לא הכרתי אותה לפני או קראתי ביקורות, פשוט נתתי לאינטואיציה להוביל במקרה הזה ונתתי לזה צ'אנס. זו הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי בשנים האחרונות, גיליתי אישה שהיא אכפתית, אמפתית ומעצימה. לא מסוג המטפלים שרק באו לסמן וי אלה ממש נותנת מעצמה גם מעבר לשעות הטיפול. שולחת טקסטים מדויקים ומעצימים ומאמרי מידע שקולעים בדיוק למקום הנכון. בטיפול עצמו התחושה היא שהיא "מרגישה את הלקוח" הדיוק שלה והיכולת להגיע לנקודות שצריכות את החיזוק והחום לפעמים מפתיעה וזה מרגיש כמו קסם. יש לה דוגמאות מהחיים ומהחוויות האישיות שלה יש לה נסיון חיים רב והתחושה היא אותנטית ומחברת. היא מביאה למרחב את התחושה שניתן לחלוק איתה דברים אישיים ושהיא כאן כדי לעזור ולשנות את הדרכי התמודדות שאינן משרתות אותנו עוד ונותנת כלים להתמודד בעצמנו ולא לפתח בה תלות. בנוסף היא באה מתחום הפדגוגיה והחינוך כך שגם לפעמים כשיש צורך בהעברת תוכן "קר" ושכלתני היא עושה זאת נהדר ובצורה מעניינת ופרקטית.

ש.נ. 2019

מאז שהכרתי את שרית חיי השתפרו. ברגע הראשון הרגשתי שאפשר לסמוך עלי ולתת לה להוביל אותי בדרך. בזכותה אני מרגיש בשלום עם עצמי. וקבלה. אני גם מוכן להשתמש בכלים לעתיד שיעזרו לי. שרית תמיד נמצאת שם כשצריך עזרה ואומרת תמיד את המילה הנכונה.

י. כ. 2022

אופן הטיפול של שרית והדרך המיוחדת שלה לרדת לשורש ועומק הרגשות והמחשבות שלי סייעו לי לשחרר, לקבל ולפעול בצורה שמיטיבה עם עצמי, להבין בצורה ברורה וללא פחד מה עוצר אותי, מה מתחבא שם מאחורי דרך הפעולה שלי שלא תמיד אני מודעת אליה. הליווי והיחס האישי שאני מקבלת משרית מוביל למסע עצמי בדרך להכלה והבנה של החיים, ועם כלים שאני יכולה להעזר בהם רבות גם בעוד שנים.

ח.פ. 2022

שרית ליוותה אותי וממש טיפלה בי במשבר מאוד קשה שעברתי. אני מרגישה וחושבת שבזכותה צמחתי, פרחתי ולמדתי להעריך את עצמי וקיבלתי את עצמי מחדש! אז תודה לך שרית על הכל ועל ששינית לי את החיים.

עו"ד ס. ל 2020

שרית מטפלת יוצאת דופן, מקצועית שמשקיעה המון בלמידה והתפתחות בתחום וכל זאת על מנת לעזור למטופלים שלה להגיע למקום שהוא הכי טוב בשבילם. היא אלופה בלנתח מצבים ואנשים. היר קשובה מאוד. שרית טיפלה בבת שלי כשהיתה זקוקה ועדיין מאמנת אותה. בזכות הטיפול של שרית, הבת שלי הרימה ראש ונמצאת במקום אחר בחייה. השינוי בביטחון העצמי שלה ובהתנהלות בחייה עצום. ממליצה עליה מאוד מאוד היא ממש "קוסמת".

ש.ל 20021

אם גם אתם חשים חרדה או מצוקה נפשית  ושינויים גופניים בהשפעת נסיבות החיים המשתנות ויש בליבכם מטרה, להוביל שינוי משמעותי בחייכם, אני קוראת לכם להיכרות עם עצמכם באמצעות כלים מהאימון הסאטי, הCBT והשטיפה האנרגטית.

אפשר לקרוא עליי כאן

להמשך קריאה באתר